Reklama Samochodowa

Okleimy Twoje auto napisami!

Jak to działa?

Pierwsze omówienie

Na początku porozmawiamy o samych napisach. Musimy ustalić jaki samochód będziemy oklejać napisami oraz ile i jakich tych napisów mamy dla Państwa wykonać. Następnie przejdziemy do projektowania a sam projekt zostanie wysłany online.

Produkcja i naklejenie

Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do wycinania napisów na specjalnym papierze odpornym na warunki atmosferyczne. Po przygotowaniu całego zestawu napisów, wysyłamy je do klienta lub klient również może podrzucić nam pojazd i odebrać go już po oklejeniu.

Czas oklejenia samochodu jest zależny od ilości napisów oraz ich wielkości.

Gotowe!

Twoje auto jest gotowe! Od teraz gdy tylko pojawi się na ulicy, będzie jasno reklamowało Twoją firmę! Nasze naklejki i projekty są wyjątkowe, więc nawet na podjeździe będzie sprawiało, że każda osoba się za nim oglądnie.

Nasze folie są odporne na warunki atmosferyczne a same napisy objęte są gwarancją na 8 lat!
Norbert Aleksander
CodeClick.pl

Q&A

0

Jak długo trzyma napis?

Folia z której jest wykonany napis posiada gwarancję producenta na 8 lat, natomiast z doświadczenia wiemy, że dopóki takich naklejek nie ściągniemy sami to będą na samochodzie nam służyć przez dłuuuuuugie lata.

0

Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?

Wszystkie nasze napisy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, staramy się przystosować do cen panujących na rynku, natomiast dajemy od Siebie dużo lepszą jakość wykonania.

 

Cena jest zależna od wielkości auta oraz co będziemy tam “pisać”.

0

Jak długo to trwa?

Jeśli projekt zostanie zaakceptowany przez klienta to w ciągu jednego dnia roboczego Państwa samochód może zostać oklejony napisami.

0

Ile kaw wypiła osoba robiąca tą strone?

Tylko jedną z rana, ta zakładka powstała bardzo szybko.

Kontakt

Informacje kontaktowe

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00