Usługi

Tworzenie Stron internetowych

Zajmujemy się profesjonalym tworzeniem stron internetowych. Wykonujemy własny projekt strony pod klienta. Tworzymy strony w pełni funkcjonalne w dzisiejszym świecie. Z naszymi stronami nie ma problemu, z przeglądaniem strony na laptopie, komputerze stacjonalnym czy tablecie lub telefonie komórkowym. Jeżeli ktoś będzie chciał to zobaczy naszą stronę na telefonie satelitarnym i nie doświadczy żadnych problemów z jej działaniem.

tworzenie stron internetowych
obsługa_stron_internetowych

Obsługa strony internetowej (abonament) domena + hosting

Oferujemy obsługę Twojej strony internetowej. Będziemy dostępni na wypadek „małej” zmiany na Twojej stronie internetowej. Również Twoją strone po realizacji umieścimy na naszym super szybkim serwerze, który będzie ładował Twoją stronę jeszcze szybciej niż inne.

Tworzenie grafiki

Zajmujemy się tworzeniem grafiki dla Twojej firmy. Jest to grafika taka jak wizytówki, logotypy, ulotki, plakaty.

tworzenie grafiki

konfigurowanie serwera linux pod serwer gier

Zawsze chciałeś mieć Swój własny prywatny serwer w grach komputerowych? Jeśli tak to zgłoś się do nas! Tworzmy serwery prywatne gier. Mamy spore doświadczenie w tym temacie ze względu na prowadzenie kilku projektów na platformie SA:MP oraz RUST, czy Counter Strike.

Masz pytania?

Sprawdź najczęśniej zadawane pytania.

Jesteśmy dostępni cały tydzień włącznie z niedzielą. Telefon komórkowy jest odbierany w normalnych porach dniowych.

Ze względu na to iż projekty różnią się od Siebie diamentralnie nie można śmiało śtwierdzić bez informacji ile może potrwać stworzenie strony dla klienta. Może to trwać od kilku dni do nawet dwóch tygodnii.

Wszystkie strony internetowe wyceniamy indywidualnie. Wszystkie strony różnią się diamentralnie i bez dodatkowych informacji nie można śmiało określić ceny.

W branży IT jesteśmy od najmłodszych lat. Już jako nastolatkowie, tworzyliśmy własne serwery gier na różnych platfmormach a do samego serwera strony internetowe w pełni użytkowe.