Strony Internetowe

Stworzymy dla Ciebie stronę internetowa, która będzie przekazywała wszystkie ważne informacje dla klienta.

Godziny Otwarcia | Kontakt Telefoniczny

Wszystkie informacje, dotyczące godzin pracy biura oraz kontakt telefoniczny. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod podanym niżej numerem telefonu, odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.

+48 730 186 351

Po więcej informacji, zachęcamy do połączenia telefonicznego, odpowiemy na Państwa wszystkie pytania.

Wybierz Swój pakiet

Pakiety Stron

Pakiet Personalny

Strony informacyjne dla firm, to podstawowe strony mające na celu przekazanie informacji o firmie, takich jak opis działalności, historia, galeria zdjęć, lokalizacja.

Max 3 zakładki.

Pakier Komfortowy

Strona zawierająca wszystkie podstawowe informację, a dodatkowo posiadająca do 5 zakładek gratis. Formularze przez, które klient może skontaktować się z firmą po przez wypełnienie ich.

Max 5 zakładek.

Pakiet Biznes

Wszystkie dwa wcześniejsze pakiety, strona internetowa w pełnej opcji! Maksymalnie 10 zakładek, formularze, dodatkowe wtyczki, wybór języków i automatyczne tłumaczenie strony na wszystkie języki świata.

Sklep Internetowy

W pełni funkcjonalny sklep internetowy, klient sam dodaje kody rabatowe, produkty i wszystkie inne tego typu opcje dostępne bez naszej ingerencji. W pełni optymalny szablon edycji strony.

Landing Page

Strona typowo przedstawiająca daną usługę lub produkt, który chcemy zaoferować. Cała strona skupia się tylko na tej jednej dziedzinie. Strony te u nas wykonujemy tylko jako stronę główną bez zakładek. Skupiamy się tylko i wyłącznie w jednym kierunku i próbujemy prostotą i efektywnością przekonać klienta do skorzystania z naszego produkty lub usługi.